RybiaPaka.pl logo

RybiaPaka.pl

Alfa

Zintegrowana Platforma Wędkarska

ForumSpinning
Dyskusja
pietras

pietras

1 tydzień temu

wędki

kupiłem blue birda 2026 2-10g , myślicie że warto go zwrócić i kupić totema czy zostawić go i łowić?

1 komentarzy

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Twój avatar
Borson
Borson1 tydzień temu

Miałem bluebird 2-12g, dwa razy pękł przy holu więc albo lipna partia albo słabe Wędki robią