RybiaPaka.pl logo

RybiaPaka.pl

Alfa

Zintegrowana Platforma Wędkarska

ForumOgólne
Dyskusja
Kacprzak7

Kacprzak7

1 tydzień temu

Naprawa ostatniej przelotki w wedce

Ma ktoś lepszy sposób niż ten mój na zdjęciu chciak bym zeby wygladalo to estetycznie i trzymało

1 komentarzy

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Twój avatar
LukiSzef
LukiSzef1 tydzień temu

Na jakim zdjęciu ?